Hathin, Chhibramau, Kannauj, Uttar Pradesh
GST No. 09AADCL3340A1Z1
Call 08047308282 80% Response Rate
Send Enquiry
Product Brochure
| Wattage | 12 W |
| Lighting Color | Cool White |
| Shape | Round |
| Body Material | Ceramic |
| Usage/Application | Indoor |
| Brand | Leicht LED |
| Voltage | 240V |
| Certification | ISI |
| IP Rating | IP33 |
View Complete details
| Wattage | 15 W |
| Light Color | Cool Daylight |
| Color Temperature | 2700K |
| Material | Metal |
| Shape | Round |
| IP Rating | IP33 |
| Voltage | 230V |
| Certification | ISI |
View Complete details