Hathin, Chhibramau, Kannauj, Uttar Pradesh
GST No. 09AADCL3340A1Z1
Call 08047308282 80% Response Rate
Send Enquiry
Minimum Order Quantity: 100 Piece
Product Brochure
| Wattage | 50W |
| Lighting Color | Cool White |
| IP Rating | IP55 |
| Usage/Application | Outdoor |
| Lighting Type | LED |
| Frequency | 50 Hz |
View Complete details
Minimum Order Quantity: 50 Piece
Product Brochure
| Wattage | 50W |
| Lighting Color | Cool White |
| IP Rating | IP55 |
| Usage/Application | Warehouse |
| Lighting Type | LED |
| Input Voltage | 230 V |
Additional Information:
View Complete details
Minimum Order Quantity: 100 Piece
| Wattage | 20W |
| Body Material | Aluminium |
| Lighting Type | LED |
| Input Voltage | 230 V |
| Operating Frequency | 50 Hz |
| Operating Voltage | 230 V |
View Complete details