Hathin, Chhibramau, Kannauj, Uttar Pradesh
GST No. 09AADCL3340A1Z1
Call 08047308282 80% Response Rate
Send Enquiry
Minimum Order Quantity: 500 Piece
Product Brochure
| Color | Multicolor |
| Shape | Round |
| Light Color | Cool White |
| Color Temperature | 4000K |
| IP Rating | IP66 |
| Voltage | 230 V |
| Power | 6W |
View Complete details
Minimum Order Quantity: 10 Piece
Product Brochure
| Color | Cool White |
| Shape | Round |
| Light Color | Cool White |
| Color Temperature | 3000K |
| IP Rating | IP40 |
| Voltage | 250 V |
| Warranty | 1 Year |
| Beam Angle | 70 degree |
| Power | 9 W |
View Complete details
Minimum Order Quantity: 500 Piece
Product Brochure
| Shape | Round |
| Color | Cool White |
| Light Color | Cool White |
| Color Temperature | 4000K |
| IP Rating | IP66 |
| Voltage | 230 V |
| Power | 3 W |
View Complete details